Royal Canin DOG Mini Starter Mousse Karma mokra op. 195g

Mokra karma dla suk w ostatnim okresie ciąży lub w trakcie laktacji oraz dla szczeniąt, które nie ukończyły 2 miesiąca życia.

  • 10,90 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mokra karma dla suk w ostatnim okresie ciąży
 
Mokra karma w musie Royal Canin Mini Starter Mousse została opracowana zgodnie z zapotrzebowaniem suk ciężarnych w ostatnim okresie ciąży, podczas laktacji oraz dla szczeniąt, które nie ukończyły 2 miesiąca życia.
 
Unikalna formuła karmy dostarcza odpowiednią ilość energii oraz składników pokarmowych potrzebnych podczas rozwoju ciąży od 42 dnia jej trwania i w trakcie trwania laktacji oraz dla szczeniąt od 3 tygodnia do 8 tygodnia życia.

Receptura karmy w postaci apetycznego musu wspomaga młode szczenięta w przejściu z mleka na stały pokarm.
 
Dzięki kompleksowi przeciwutleniaczy, w tym witaminy E wspomagane są naturalne siły odpornościowe u szczeniąt.
 
Pokarm również pokrywa zwiększone zapotrzebowanie u przyszłych matek, które są w końcowej fazie ciąży oraz u matek karmiących.

Mus w puszce można stosować jako pełnoporcjowe pożywienie stanowiące podstawę w codziennej diecie, bądź może być idealnym dodatkiem w żywieniu suchą karmą. Pokarm najlepiej smakuje podawany w temperaturze pokojowej. Otwarte opakowanie należy przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni.
 
Skład: Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, mleko i produkty mleczne, oleje i tłuszcze, drożdże. Składniki odżywcze: Witamina D3, żelazo, jod, miedź, mangan, cynk. Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego.
 
Parametry produktu
  • Białko: 10.0%
  • Tłuszcz: 6.0%
  • Sole mineralne: 1.9%
  • Włókno surowe: 1.0%
  • Wilgotność: 78.5%