Czas realizacji

Składając zamówienie w naszym sklepie masz dwie opcje dostawy: Kurier DPD oraz Paczkomaty InPost. Jeżeli rozmiar produktów lub ich waga przekracza dopuszczalny gabaryt skrytki paczkomatu, taka opcja dostawy nie będzie widoczna w koszyku.

Jeżeli zależy Ci na jak najszybszym czasie doręczenia zamówienia - wybierz dostawę Kurierem DPD.


CO WARTO WIEDZIEĆ:

  • Zdecydowana większość produktów, które są dostępne na stronie mamy na stanie magazynowym. Czasem może zdarzyć się jednak jakiś brak, o którym powiadomimy Cię telefonicznie lub mailowo.

  • Wybierając kuriera DPD musisz dać mu na doręczenie czas od 1 do 2 dni roboczych. Najczęściej jednak większość paczek doręczana jest następnego dnia roboczego od nadania. Kurier DPD standardowo rozwozi przesyłki w godzinach 8:00-16:00. Jeżeli to możliwe, podaj adres doręczenia, pod którym ktoś będzie dostępny, aby odebrać paczkę.

  • Jeżeli wybierzesz dostawę do paczkomatu InPost, spodziewaj się doręczenia w przeciągu 2-4 dni roboczych. Kiedy kurier umieści paczkę w skrytce zostaniesz o tym poinformowany mailowo. Często również wysyłane są SMSy z kodem do odbioru (jeżeli masz aplikację InPost nie otrzymasz SMS). Na odebranie paczki masz 48h od czasu umieszczenia jej w paczkomacie.

  • Opłacając zamówienie przelewem tradycyjnym musisz liczyć się z lekkim opóźnieniem w wysyłce. Płatność musi się zaksięgować na naszym koncie, abyśmy mogli je wysłać.

  • Forma płatności przy odbiorze u kuriera oraz e-płatność PayU nie mają wpływu na czas realizacji zamówienia (czyli nadawane są chronologicznie).

  • Jeżeli nasz sklep w wybrane dni lub święta (np. Boże Narodzenie, Nowy Rok) nie będzie realizował zamówień - znajdziesz takie informacje na naszej stronie.