Sposób płatności

Składając zamówienie możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie formę płatności. Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy wybrać płatność u kuriera lub szybki przelew poprzez PayU. Niezależnie od tego jaką formę płatności wybierzesz, nie ponosisz dodatkowych kosztów za dostawę (darmowa dla zamówień od 119zł).

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Jeżeli wybrałeś płatność u kuriera, pamiętaj, aby mieć odliczoną kwotę do zapłaty - kurierzy nie zawsze mają przy sobie gotówkę, więc mogą nie mieć jak wydać reszty. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji według harmonogramu realizacji. Jest to najczęściej wybierana opcja zapłaty przez naszych Klientów. Masz wówczas pewność, że kurier doręczy Ci przesyłkę do rąk własnych, ponieważ musi pobrać opłatę.

 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Jeżeli wybrałeś płatność przelewem, poczekaj na maila z naszego sklepu z danymi do płatności. Przelew musi jednak zaksięgować się na naszym koncie, aby zamówienie mogło być przekazane do realizacji. Czas księgowania zależy od wielu czynników, czasem więc realizacja zamówienia może się wydłużyć.

Dane do przelewu:

PROAL- Opius.pl
mBank 70 1140 2004 0000 3802 3997 0600

Identyfikację płatności znacznie ułatwi nam tytuł przelewu. Prosimy, abyś wpisał w niego numer swojego zamówienia.
Brak takiej informacji oraz niezgodność danych na przelewie z danymi w zamówieniu mogą opóźnić jego realizację. Na zaksięgowanie przelewu czekamy 7 dni, po tym czasie zamówienie będzie anulowane, a towar odblokowany dla innych Klientów. Pamiętaj, że przelewy sprawdzamy tylko raz dziennie około godziny 12:00.

 

PŁATNOŚĆ PAYU

Płatności PayU słyną z łatwości w obsłudze oraz szybkim księgowaniu. Wybierając PayU możesz zapłacić kartą, blikiem lub szybkim przelewem. Zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z harmonogramem wysyłek dostępnym na naszej stronie.